Przejdź do głównej treści

Poznańska Feta. Festiwal Piwa, Wina i Sera

Zapowiedź
element dekoracyjny
element dekoracyjny

W weekend 16-17 marca w Concordii Design odbędzie się pierwsza edycja Poznańskiej Fety. Festiwalu Piwa, Wina i Sera.

Feta od kilku lat odbywa się we Wrocławiu, przyciągając rzeszę Smakoszy. W tym roku podbijamy podniebienia mieszkańców Poznania.

Festiwal oferuje unikalne produkty najwyższej jakości, łącząc producentów z szerokim gronem odbiorców. Wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkania z producentami i oczywiście spróbowania rzemieślniczych serów, win i piw.

Poza możliwością zakupu przysmaków, festiwal zapewnia atrakcyjny program artystyczny i merytoryczny – gotowania na żywo, konkursy, prelekcje, foodpairingi prowadzone przez ekspertów i szefów kuchni.

Pod czujnym okiem serowego eksperta Giena Mientkiewicza, zostanie przygotowany ser, nawiązujący do tytułowej fety. Będzie okazja, aby naocznie obserwować, jak przebiega proces produkcji sera i oczywiście zapoznać się z jego smakiem.

Winiarski ekspert, Mariusz Kapczyński, opowiadać będzie o trendach, nowościach i różnych odmianach winorośli. To doskonała okazja dla miłośników wina do poszerzenia swojej wiedzy i smakowych doznań.

Festiwal to nie tylko dobra kuchnia, piwo i wino, ale także doskonała oprawa muzyczna. Z festiwalowej sceny rozbrzmiewać będą wprawiające w dobry nastrój rytmy.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Szlaku Kulinarnego „Smaki Powiatu Poznańskiego”, którego operatorem jest Instytut Skrzynki.

Do zobaczenia na fantastycznym festiwalu!

16-17 marca

Concordia Design / ul. Zwierzyniecka 3 Poznań

Wstęp wolny


  • Autor: Administrator Strony
  • Opublikowano: 21.02.2024, 14:54
  • Ostatnia edycja: 21.02.2024, 15:30
element dekoracyjny
element dekoracyjny