Przejdź do głównej treści

Spektakl „Niedźwiedź” w Bibliotece Miejskiej w Luboniu

Zapowiedź
element dekoracyjny
element dekoracyjny

W środę 15 lutego br., o godzinie 19.00 Biblioteka Miejska w Luboniu oraz z Mój Teatr zapraszają na spektakl „Niedźwiedź” w reżyserii Sandry Matuszak.

Występują:

Małgorzata Machcińska

Patryk Jędrzejczak

Cezary Gieracki

Opis spektaklu:

Nie dziel skóry na „Niedźwiedziu”! Bo kto wie, co się stanie, gdy do pogrążonego w żałobie dworku przybędzie wierzyciel, aby odzyskać dług zaciągnięty przez Pana Nieboszczyka? Zwłaszcza, gdy wdowa wcale nie pali się do spłacania nieswoich długów, a stary lokaj zrobi wszystko, aby pozbyć się natręta z domu!

Czechow – autor doskonale znany miłośnikom teatru, to nie tylko klasyk dramatu, ale również twórca komedii, które mimo ponad 100 lat nie zestarzały się ani trochę i nadal bawią kolejne pokolenia widzów.

Doskonała reżyseria Sandry Matuszak eksponuje przywary i przymioty bohaterów komedii Czechowa w sposób tak aktualny, że już po chwili mamy wrażenie, że znajdujemy się w centrum sytuacji, która mogłaby wydarzyć się w każdym współczesnym domu.

Poznajcie „Niedźwiedzia”: komedię Antoniego Czechowa, która nie boi się postawić sprawy na ostrzu noża!

Spektakl odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w Luboniu, ul. Żabikowska 42. Cena biletów: 20 i 15 zł (zniżka z Kartą Seniora).


  • Autor: Administrator Strony
  • Opublikowano: 08.02.2023, 10:48
  • Ostatnia edycja: 20.02.2023, 09:12
element dekoracyjny
element dekoracyjny