Przejdź do głównej treści

Luty w Dworze Skrzynki (zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i kulinarnych)

Zapowiedź
element dekoracyjny
element dekoracyjny

Dwór Skrzynki zaprasza mieszkańców do udziału w wyjątkowych wydarzeniach zaplanowanych na luty 2024 roku:

  • Sobota, 3.02.2024 r. g. 12.00 – 17.00 Otwarty Dzień Ślubny i Okolicznościowy daje możliwość nie tylko sal, w których odbywają się najważniejsze wydarzenia w życiu naszych Gości, ale również pokoi noclegowych czy kuchni grillowej. W programie Dnia Otwartego prezentacja oferty Dworu Skrzynki: przyjęcia okolicznościowe, śluby i wesela, restauracja, kuchnia grillowa, pokoje; aranżacji stołów i dekoracji; menu okolicznościowego wraz z degustacją.

Ponadto swoją ofertę przedstawią DJ i konferansjer, kwiaciarnia, fotograf. Wstęp wolny.

Na godz. 14.00 zaplanowano degustację menu weselnego. Aby wziąć w niej udział, należy zakupić wejściówkę w cenie 120 zł/os. w przedsprzedaży. Zapraszamy do kontaktu: rezerwacje@dworskrzynki.pl, tel. 533 123 174.

  • Sobota, 3.02.2024 r. g. 18.00 Wieczór muzyczny studentów Akademii Muzycznej w Dworze Skrzynki – zaprezentuje się czwórka studentów Klasy kameralistyki: skrzypce, altówka, fortepian, śpiew. Koncert osobiście poprowadzi ich Mistrz prof. dr hab. Marcin Murawski. Wstęp wolny, ale obowiązują wejściówki. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na rezerwacje@dworskrzynki.pl oraz na profilach FB Instytutu Skrzynki i Dworu Skrzynki. Wejściówki wymagają potwierdzenia. Więcej informacji repertuarze i artystach na stronie dworu.
  • Sobota, 17.02.2024 r. g. 19.00 Walentynki w Dworze Skrzynki: romantyczna kolacja przy blasku świec, kameralny koncert oraz nocleg w odrestaurowanym XIX-wiecznym zabytkowym dworze – takie atrakcje czekają na zakochanych.

“Fly Me To The Moon” – koncert najpiękniejszych polskich i światowych piosenek w wykonaniu Julii Gąski (wokal) oraz Michała Szóstka (fortepian) zapewni klimat delikatnych jazzowych tonów.

Szef kuchni przygotował dwie opcje czterodaniowej kolacji, w tym  menu dla zakochanych w wersji wegetariańskiej. Kolacja, butelka wina oraz koncert w cenie 500 zł za parę. Dodatkowo możliwość noclegu ze śniadaniem – szczegóły oraz menu dostępne na stronie dworu. Zakup biletów: rezerwacje@dworskrzynki.pl, tel. 533 123 174.


  • Autor: Administrator Strony
  • Opublikowano: 25.01.2024, 14:54
  • Ostatnia edycja: 02.02.2024, 09:58
element dekoracyjny
element dekoracyjny