Przejdź do głównej treści

Szymon Gąda w piosenkach KRAWCZYKA i WODECKIEGO na Dzień Kobiet

element dekoracyjny
element dekoracyjny

Zapowiada się niezwykły i ekscytujący, muzyczny wieczór w Dworze Skrzynki, który może być pięknym finałem Dnia Kobiet. W sobotę 9 marca Szymon Gąda – wokalista z  niebywałym głosem i sceniczną charyzmą przypomni najbardziej znane przeboje Krzysztofa Krawczyka i Zbigniewa Wodeckiego.

Szymon Gąda to wokalista, pianista, kompozytor, pedagog i konferansjer obdarzony jest wyjątkowym głosem, a do tego potrafi w czasie swoich koncertów wytworzyć wyjątkową więź z publicznością. Scena to jego żywioł – jest na niej od prawie 20 lat. W swoim bogatym repertuarze posiada największe przeboje polskie i zagraniczne takich artystów jak m.in.: Seweryn Krajewski, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Krawczyk, Frank Sinatra, Tom Jones, Leonard Cohen. Sam też komponuje. Jest autorem m.in. takich kompozycji jak: „Kocham Cię piękny mój kraju”, „Zachowałam się jak trzeba”, „List do taty”. Jest też animatorem kultury i organizatorem wielu wydarzeń artystycznych.

Jednak jego największą pasją jest śpiew. Jako absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu prowadzi też z sukcesami działalność pedagogiczną we własnym Studiu Muzyki Szymona Gądy. Uczy śpiewu rozrywkowego, a jego podopieczni są laureatami wielu konkursów i festiwali piosenki.

Szymon Gąda w sobotę 9 marca o godz. 18:30 wystąpi w Dworze Skrzynki z towarzyszącymi mu w chórkach: Anną Sobol, Julią Bajon i Katarzyną Józefczak.

Zapowiada się magiczny wieczór.

Panowie – zadbajcie o piękną celebrację Dnia Kobiet! To mogą być naprawdę niezapomniane chwile dla Waszych Pań … i dla Was.

Bilety w cenie 40 zł (w cenie biletu drink alkoholowy lub bezalkoholowy) do kupienia on-line 

Z uwagi na to, że w trakcie koncertu obsługa restauracji nie obsługuje gości, prosimy o przybycie z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem, a także zachęcamy do skorzystania z naszej oferty gastronomicznej po zakończeniu muzycznej części wieczoru.


  • Autor: Administrator Strony
  • Opublikowano: 28.01.2024, 14:11
  • Ostatnia edycja: 15.02.2024, 12:30
element dekoracyjny
element dekoracyjny