Przejdź do głównej treści

Motocyklowo-rockowe popołudnie w Skrzynkach

element dekoracyjny
element dekoracyjny

Dźwięk dobrze wyregulowanego silnika motocyklowego jest jak klasyczny rockowy riff. Zagrany w A-dur czy D-dur zawsze będzie obietnicą podróży tej prawdziwej, gdzieś hen przed siebie, albo tej muzycznej – głośnej, a jednak kojącej. Mimo, że rockowe granie na dobre zagościło już nie tylko na wielkich stadionach i w renomowanych salach koncertowych, to zawsze będzie wracać do korzeni i amerykańskich highway’ów, dróg prostych po horyzont i przydrożnych barów, gdzie piwo nalewa sam diabeł. „Metal” to w końcu metal – równie mocny w strunie gitary basowej jak i w motocyklowym kole. Jak to brzmi na żywo?

Przekonajcie się sami w niedzielę 21 lipca. Właśnie wtedy o 15:00 na placu animacji Dworu Skrzynki rozpocznie się Gitarowe elektryczne granie – czyli motocyklowe popołudnie w Skrzynkach. ! Dla wszystkich fanów dwóch kółek (ale nie tylko) zagra BLACK NIGHT.  Od kilkunastu lat zespół gra instrumentalną muzykę rock & rollową. Wykonują własne, instrumentalne aranżacje utworów innych wykonawców. Szczególnie inspirują ich dźwięki zespołów The Shadows i The Ventures.  Na swoim koncie mają wiele występów między innymi na Etno-eco fest, na festiwalu w Jarocinie. Grywali jako suport Kasy Chorych oraz brali udział w koncercie wzorowanym na znanej w latach sześćdziesiątych audycji radiowej „Randez-Vous o 6:10” nadawanej w Radiu Wolna Europa, a także występowali przy okazji Finału WOŚP. W Skrzynkach wystąpią w składzie: Jarosław Kowala – gitara, Mariusz Pawlaczyk – gitara, Zenon Strzałkowski – bas oraz Andrzej Forysiak – perkusja.

Wsiadajcie więc na motory i ruszajcie do Skrzynek, gdzie czeka dobre jedzenie ( grill, kraftowe i bezalkoholowe piwo ze Szreniawy lub pyszne menu w restauracji Dworu Skrzynki) no i oczywiście dobry, stary rock!

Wstęp wolny!  Zapraszamy.

Więcej o propozycjach przygotowanych na lato 2024 na stronie www.dworskrzynki.pl


  • Autor: Administrator Strony
  • Opublikowano: 09.07.2024, 14:06
  • Ostatnia edycja: 09.07.2024, 14:09
element dekoracyjny
element dekoracyjny