Przejdź do głównej treści

Jazzujące powitanie wiosny w Dworze Skrzynki

element dekoracyjny
element dekoracyjny

Gdy bezlistne jeszcze gałązki krzewów pokrywają się obficie żółtymi kwiatkami to znak, że forsycja nieodwołalnie ogłasza nadejście wiosny. Będzie wabić słońce i motyle, a w Dworze Skrzynki w jej otoczeniu zabrzmią wiosenno-jazzowe nuty.

Najwyższy czas odpocząć od szaro-burych bezsłonecznych, zimowych dni!

Dlatego Dwór Skrzynki w dniu 23 marca o godz.18.30 zaprasza wszystkich spragnionych lekkich, swingujących rytmów  na Koncert Wiosenny „Forsycje i jazz”

Na scenie wystąpi zespół „Sweet Piano Jazz” i Julia Gąska utalentowana i wielokrotnie nagradzana przedstawicielka młodego pokolenia poznańskiej wokalistyki jazzowej.

Karol Górski (perkusja) – lider zespołu wraz z Dawidem Krupą (piano), Marcinem Bąkowskim (bas, kontrabas), Piotrem Grossmannem (gitara jazzowa) i oraz Julia Gąska (obecnie studentka jazzu i muzyki estradowej na Uniwersytecie w Zielonej Górze) przypomną najpiękniejsze, znane i lubiane standardy.

Niech no tylko zakwitną jabłonie – śpiewała kiedyś Halina Kunicka wyliczając wszelkie dobrodziejstwa związane z nastaniem wiosny. Parafrazując zatem: Niech zakwitną forsycje! Bo słynne polskie i światowe standardy muzyki „wiecznie żywej” z pewnością wprowadzą słuchaczy w cudowny wiosenny nastrój! Będzie forsycjowo i radośnie !

Bilety w cenie 40 zł można kupować on-line w zakładce bilety 

UWAGA

Koncert rozpoczyna się o godzinie 18:30, ale ze względu na fakt, że w trakcie koncertu obsługa restauracji nie obsługuje gości, prosimy o przybycie z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem.  Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty gastronomicznej po zakończeniu muzycznej części wieczoru.

 

 


  • Autor: Administrator Strony
  • Opublikowano: 22.02.2024, 10:47
  • Ostatnia edycja: 22.02.2024, 10:47
element dekoracyjny
element dekoracyjny