Przejdź do głównej treści

Gitarą, nożem i widelcem…

element dekoracyjny
element dekoracyjny

2 grudnia o godzinie 18.00 w Dworze Skrzynki Łukasz Kuropaczewski gitarzysta klasyczny w duecie z pianistą Aleksandrem Dębiczem zagrają koncert muzyki francuskiej. Sponsorem wydarzenia jest PZU.

W repertuarze koncertu znajdą się między innymi utwory z płyty Adela. To pierwszy krążek tego duetu, a jednocześnie jeden z niewielu przykładów muzyki na ten właśnie skład instrumentalny. Gitara klasyczna i fortepian występują razem niezwykle rzadko, tymczasem artyści odnaleźli we współbrzmieniu swoich instrumentów coś szczególnie pociągającego. Utwory na płycie łączą pozornie odległe muzyczne światy, które zbliżają się do siebie zarówno w nietypowych aranżacjach muzyki klasycznej, jak i w nowych kompozycjach. Wszystkie utwory zostały zaaranżowane przez Aleksandra Dębicza.

To nie koniec niespodzianek tego wieczoru!

Zapowiada się bowiem nie tylko uczta dla duszy, ale również podniebienia. Łukasz Kuropaczewski jest znakomitym gitarzystą, ale także znawcą kuchni i wirtuozem gotowania.

Co niezwykłe – 2 grudnia Łukasz osobiście i we współpracy z szefem kuchni restauracji Dworu Skrzynki Kajetanem Świokłą przygotuje specjalną kolację francuską podczas której opowie też o swoich kulinarnych pasjach i podróżach.

Popłyną zatem opowieści snute dźwiękiem i smakiem, a goście powędrują być może nad Sekwanę albo na Riwierę.  Alors bon appétit!

Bilety w cenie 250 zł ( w cenie – bilet na koncert oraz francuską kolację) można kupować on-line na stronie internetowej w zakładce Bilety. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

 


  • Autor: Administrator Strony
  • Opublikowano: 08.11.2023, 07:57
  • Ostatnia edycja: 27.11.2023, 14:48
element dekoracyjny
element dekoracyjny