Przejdź do głównej treści

Poznań i okolice dla dzieci

Informacje
element dekoracyjny
element dekoracyjny

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna przygotowała wydawnictwo pt. “Poznań i okolice dla dzieci”. – W przewodniku wydanym w wersji polskiej i angielskiej znalazło się ponad 140 pomysłów na spędzenie czasu w rodzinnym gronie w Poznaniu, powiecie poznańskim i pozostałych gminach aglomeracji poznańskiej. Propozycje podzielono na osiem kategorii tematycznych: Podróże w czasie, Z przyrodą za pan brat, Atrakcje nietuzinkowe, Z dziećmi aktywnie, Dzieje się!, Pozwiedzajmy, Na szlaku oraz Wejdź do gry – informują autorzy.

– Książeczka zawiera zarówno propozycje na dobrą pogodę, jak i pomysły na to, jak spędzić czas, gdy na dworze pada deszcz. Oprócz listy atrakcji przygotowano również propozycje najciekawszych wydarzeń dla młodych odbiorców. Ponadto w publikacji znalazła się opisy atrakcyjnych szlaków tematycznych, pomysły na zabawę w gry turystyczne oraz inne nieszablonowe sposoby zwiedzania. Treść uzupełniają schematyczne mapki z lokalizacją poszczególnych atrakcji oraz wykaz punktów informacji turystycznej na terenie aglomeracji poznańskiej – zapewniają autorzy.

Obecnie publikacja jest dostępna bezpłatnie w punkcie informacji turystycznej w Poznaniu na Starym Rynku. Więcej informacji na ten temat na stronie poznan.travel Tam również znajduje się wersja elektroniczna wydawnictwa do pobrania.


  • Autor: Administrator Strony
  • Opublikowano: 08.02.2023, 11:04
  • Ostatnia edycja: 20.02.2023, 09:11
element dekoracyjny
element dekoracyjny