Przejdź do głównej treści

Oferty pracy w Dworze Skrzynki

Informacje
element dekoracyjny
element dekoracyjny

Instytut Skrzynki ogłasza nabór na stanowiska:

Oferujemy umowę 3-miesięczną na okres próbny, a następnie umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w terminie do dnia 30.04.2023 r. na adres:

  • kontakt@instytutskrzynki.pl w tytule wskazując numer i nazwę oferty pracy
  • lub osobiście w Sekretariacie Instytutu w Dworze w Skrzynkach, pl. Parkowy 1 (62-060 Skrzynki), czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.
  • lub przesyłką pocztową lub kurierską na adres: Instytut Skrzynki, pl. Parkowy 1, 62-060 Skrzynki, z dopiskiem numeru i nazwy oferty pracy.

Instytut Skrzynki – Instytut Dokumentacji, Rozwoju i Promocji Dziedzictwa Kulturowego i Kulinarnego Powiatu Poznańskiego to samorządowa instytucja kultury, która swoją siedzibę ulokowała w zrewitalizowanym Dworze w Skrzynkach (60-060 Skrzynki, Pl. Parkowy 1, gm. Stęszew) . Oprócz ośrodka szkoleniowo-konferencyjnego, działać będzie Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Kulinarnego Powiatu Poznańskiego. Otwarcie obiektu nastąpi w czerwcu 2023 roku. W ofercie „Dworu Skrzynki” będzie m.in. baza noclegowa (27 pokoi, w tym apartament), sauna, restauracja, bar, kuchnia grillowa, kino letnie, wydarzenia kulturalne i kulinarne (np. koncerty, wystawy, pokazy, warsztaty) oraz organizacja eventów komercyjnych firmowych (np. integracje pracownicze) oraz okolicznościowych (wesela, komunie św., konsolacje). Serwowane w restauracji dania będą w dużej mierze oparte na tradycyjnej kuchni polskiej, a przede wszystkim wielkopolskiej, zaś produkty pochodzić będą z regionu.

Podstawowym celem statutowym Instytutu jest promocja kultury centralnej części Wielkopolski, tworzenie, ochrona różnorodnych jej wartości i udostępnianie dóbr kultury oraz prowadzenie Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Kulinarnego w formie ośrodka badań i dokumentacji w dziedzinie kultury i kulinariów, a także prowadzenie Szlaku Kulinarnego „Smaki Powiatu Poznańskiego”.

 


  • Autor: Administrator Strony
  • Opublikowano: 14.04.2023, 11:40
  • Ostatnia edycja: 17.04.2023, 09:48
element dekoracyjny
element dekoracyjny